İletişim

………..

İnegöl İş İlanları

İnegöl İş İlanları; sürdürülebilir büyüme, kurumsal sosyal sorumluluk, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ve çevre korumacılığını temel değerler olarak benimsemiş İnegöl’deki şimdinin ve geleceğin lider şirketleri ile bu tür şirketlerde iş arayan şirket kültürüne uygun yüksek kalitede insan kaynağını buluşturmayı hedefleyen butik bir İnsan Kaynakları sitesidir.

Dünya genelinde ekonomik dengeler ve istihdam stratejileri bahsettiğimiz temel değerler tarafından yeniden tanımlanmaktadır ve bu küresel yeniden yapılanma sürecinin şirketler ve toplumlar üzerinde önemli değişimsel etkileri olacaktır.

İnegöl İş İlanları’nın amacı, yetenek yönetimi kavramının giderek ön plana çıkması ile şirketlerin gün geçtikçe önemi artan insan kaynakları ihtiyaçlarını, yukarıda bahsedilen gelişmeler doğrultusunda şekillenecek değişimlerle uyumlu olarak karşılamaktır.

Buna ek olarak, bu konularda bilinç seviyesine ulaşmış ve bu temel değerlere uygun kurumsal kültüre sahip şirketlerde çalışmak istediğinin farkındalığına sahip iş arayanlar için istedikleri işe giden bir köprü oluşturmaktır.

Hiç süphesiz, gerçekleştirmekte olduğu çalışmalarla kamoyunun sürdürülebilir büyüme, kurumsal sosyal sorumluluk, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ve çevre korumacılığı konularında bilgilendirilmesi ve farkındalık yaratılması adına İnegöl İş İlanları’nın önemli katkıları olacaktır.